Lid worden Forum Links Contact Inloggen op Mijn MG

Ritverslagen 2016

Herfstrit naar de Cactusoase

Op zondag 16 oktober ging Regio Oost naar Annie Cactus in Ruurlo.

Het was op 16 oktober beslist geen straf om naar onze clublocatie Herberg Pot in Markelo te rijden. Het was een prachtige dag met temperaturen welke tot ca. 20 gr. zouden oplopen. Aan deze laatste rit van dit jaar deden dan ook 20 MG’s mee. De meest gehoorde begroeting op de parkeerplaats was dan ook “wat een mooi weer hè?” Goedgemutst genoten we van de koffie met of zonder appelgebak. Nadat Hendrik Jan te Winkel nog enkele praktische aanwijzingen had gegeven, gingen de meesten tegen half een van start.
Via de Markelose berg reden we over prachtige smalle weggetjes via de Lochemse berg en de bossen rond Barchem richting Ruurlo, onderweg genietend van landelijk gelegen boerderijen, stadse villa’s, mooie vergezichten weer afgewisseld met prachtige bossen, alles in een heerlijke herfstzon. De Onsteinweg in Medler bracht iedereen in verwarring, wat weer leidde tot een heuse MG-opstopping. Ook de aanwijzing van Hendrik Jan mocht niet baten. Werkzaamheden aan het spoor waren de boosdoener, maar creatief als wij zijn, werd ook hiervoor wel een uitweg gevonden en kwamen we toch via de Haarweg weer op de route naar Annie Cactus.
Annie Cactus kon je niet missen: in westernstijl met rode cowboyhoed, dat moest ze wel zijn.
Zij bleek meer voor ons in petto te hebben dan haar cactussen: een modelspoorbaan, een minimuseum, een indianententoonstelling en natuurlijke honderden cactussen in een woestijnachtige omgeving inclusief piramide. Het zal vast met veel passie zijn samengesteld.
Na een uurtje werd de route vervolgd over mooie landelijke weggetjes en door de prachtige bossen. Dit gedeelte van de route verliep zonder problemen. Om half vijf kwamen we aan in Markelo, alwaar we nog heerlijk buiten onder het genot van een drankje, de rit hebben nabesproken. Uit handen van Jan Sanderman ontving Hendrik Jan tenslotte de gebruikelijke fles rode MG wijn voor het uitzetten van de rit.
“De uitzetter van deze rit heeft beslist een compliment verdiend”, aldus Thea te Brake.

Helaas kunnen de MG’s vanaf vandaag weer voor een half jaar aan de acculader. Het rij seizoen 2016 is voorbij.


Rondje Duitse Grens Regio Oost 18 september 2016

Rit naar het prachtige Bad Bentheim, net bij Oldenzaal over de grens.

Harrie Bruins had een rit van de Spridgetclub gebruikt om de één na laatste rit door Twente en een deel van Duitsland uit te zetten. Enige dagen vooraf hebben we de route samen gecontroleerd op juiste beschrijving, opgebroken wegen etc. Het kon niet anders dan op een doordeweekse dag vanaf ongeveer 18.30 uur. Ook al was het deze periode overdag nog prachtig weer, s ’avonds is het toch snel donker. Het valt dan niet mee om dan nog een goede controle uit te voeren. Maar goed dat we controleerden, in Bad Bentheim was door een evenement waarschijnlijk een deel van de route afgesloten. Volgens ons konden we met een kleine omleiding de route hier toch vervolgen.


De start op zondag 18 september was op een zonovergoten zondag bij restaurant Denekamperdijk 59 aan de
Denekamperdijk 59 in Losser. We mochten 17 equipes, waaronder ons nieuwste lid met een prachtige TC, begroeten. De route was er één met veel variatie. Lange rechte wegen, maar ook slinger wegjes. Mooi om te rijden. In Bad Bentheim was toch een deel van de weg afgesloten, maar we hebben de routebeschrijving gevolgd. Het ging allemaal net. Een erg smal, stijl en hobbelig wegje naast het kasteel leidde ons weer richting Gildehaus. Hier reden we via een paar echte haarspeldbochten retour naar Losser.

We hebben weer een mooie rit gehad. Harrie bedankt.

Jenny en Jan Sanderman


Barbecue rit Regio Oost 20 aug. 2016

Mooie rit op zaterdag, uitgezet door Henk Mooi, Gerrit Jeursen en Joop Marinus. Met onderweg een lunch en aan het eind een barbecue.

Mooi weer en leuke opkomst: 20 auto's en 39 deelnemers. Deze dag mocht de club  een nieuw lid verwelkomen: Peter Pierik uit Lichtenvoorde. Foto rechts is hij druk in gesprelk met Gerard Sprengers. Zijn zoon Ralph was deze dag bijrijder.

Onderstaand een verslag van deze dag, door onze trouwe leden Elly en Carel Noordendorp uit Neede. Op de middelste foto zie je hun in actie bij het behendigheidsspel.

De deelnemers aan deze rit werden vanaf 10.30 verwacht bij hotel-restaurant Prinsen in Haarlo vanwaar ook gestart werd. Na de eerste begroeting en het aanschouwen van de deelnemende auto’s met hier en daar lovende kritieken op de bestuurders en hun voertuig werd het tijd voor een kop koffie. Joop Marinus gaf tekst en uitleg over het verloop van deze rit en stelde nog de vraag wie van de deelnemers het nog voor elkaar hadden gekregen om de Tyre app te downloaden zodat je de Tyre-file die met de mail was meegestuurd geschikt kon maken voor gebruik op de Tom-Tom of Garmin navigatie. Ik ben hier zelf een hele tijd mee bezig geweest en kon het niet voor elkaar krijgen en tot mijn gerust stelling was er niemand van de deelnemers in geslaagd om de route te digitaliseren. Wij hebben dus via de papieren versie de rit gereden.
Om 11.30 vertrokken wij in colonne via de routebeschrijving naar de lunch locatie bij restaurant “De Wildenborcherhof” in de omgeving van Vorden. Het rijden in colonne viel al snel uiteen om dat er verschil van mening ontstond over de afslagen die je wel of niet moest nemen. De route ging door een heel mooi stuk Achterhoek en het is verbazingwekkend dat zo dicht bij je woonplaats er nog weggetjes zijn waar je het bestaan niet van wist. Het is uiteindelijk iedereen gelukt om op tijd op de lunch locatie te arriveren.

 
Na de lunch was er voor de teams de gelegenheid om deel te nemen aan een behendigheids spel (ter beschikking gesteld door Johan ten Breteler). Het was een dikke plexiglasplaat waarin gaten van verschillende diameters waren gemaakt. Onder deze plaat bevond zich een bak waarvan aan de ene kant bouten van verschillende diameter en schroefdraad lagen en aan de andere kant van de bak moeren ook met verschillende diameter en schroefdraad. Voor de deelnemers hieraan was het zaak om aan te tonen dat je met je partner een hecht team vormde in snelheid en inzicht. De kunst was om de bouten in de goede gaten steken en de juiste moeren er op te draaien. Wanneer je het goed had gedaan dan klopte het en bleef je niet zitten met moeren en bouten die niet op elkaar pasten. De 4e prijs in dit zenuw slopend spel was voor Petrie en Hendrik-Jan te Winkel de 3e prijs Janny en Harry Bruins, 2e prijs Mary en Gerrit Sieverink en de 1e prijs Loes en Wim Laveman deze teams werden met een daarbij behorende prijs en applaus beloond.
Na dit enerverende spel werd gestart met het 2e gedeelte van de route en kwamen wij via mooie wegen tegen 17.00 uur aan bij restaurant “De Nachtegaal” bij Beckum, waar wij hebben genoten van een goed verzorgde barbecue met voldoende eten en drinken voor alle deelnemers.
Joop Marinus, Henk Mooi en Gerrit Jeursen werden bedankt voor het uitzetten van deze mooie rit en de keuze van lunch en barbecue gelegenheid. Als dank hiervoor is aan ieder van hen een fles wijn aangeboden van de bekende MG kwaliteit.
Wij Elly en Carel Noordendorp hebben dit als een zeer geslaagde dag ervaren.

De foto's zijn genomen door Jan Sanderman.


Weekendrit Drenthe Regio Oost

Dit jaar hadden zich 12 equipes zich opgegeven voor de weekendrit naar Diever op 15, 16 en 17 juli 2016

We dachten alles goed geregeld te hebben samen met Wim en Loes. Maar door de plotselinge opname van Wim in het ziekenhuis, ging alles toch anders. Jan en Jenny vonden het gelukkig geen probleem om ons bij te staan dit weekend. Dat scheelde alweer.

Vrijdag 15 juli 2016:

Toen wij om 11.00 uur aankwamen bij De Pot in Markelo, zaten de eerste deelnemers al op het terras. Nadat iedereen gearriveerd was en Hendrik Jan het één en ander had uitgelegd, vertrokken we om 12.15 uur richting Drenthe. Jan en Jenny voorop. Door de uitstekende beschrijving van de route door Wim, ging dit probleemloos. In Dalfsen bij ‘De Zeven Deugden’ gingen we lunchen. De rit werd vervolgd naar Ruinerwold. In een prachtige theetuin dronken we koffie/thee met een Drentse kruidkoek. Via prachtige weggetjes en een bijzonder mooi landschap reden we tenslotte naar het landhotel in Diever. Na een welkomstborrel streken we neer in de tuin. Om 19.30 uur kon iedereen genieten van een verrassingsdiner. Koffie en een drankje na. En zo liep de avond al snel op zijn einde.

Zaterdag 16 juli 2015:

Om 8.30 uur was iedereen bij het ontbijt. De meesten hadden heerlijk geslapen en begonnen vol enthousiasme aan dag twee. Behalve Wicher. Zijn TD had op de heenweg problemen. Samen met Jan had hij de Healey al opgehaald en nu kwam het garagebedrijf de TD in Diever ophalen. Volgens de routebeschrijving van Wim, werd dag 2 gereden. Soms Jan en Jenny voorop en soms Hendrik Jan en Petrie. Doordat Annie en Gerrit achteraan reden, was het makkelijk om de groep bij elkaar te houden. De eerste stop was in Grolloo. Koffie/thee en een bezoekje aan het Cuby and the Blizzards museum. Niet iedereen ging mee, maar het was toch wel een bezoek meer dan waard. De reis werd vervolgd naar Orvelte. Hier werd een echte Drentse maaltijd geserveerd. Heerlijk! Na de tijd had ieder even tijd om rond te lopen. Daarna werd het laatste gedeelte van de rit gereden met nog een stop in Mantinge bij camping de ‘De Vosseheugte’. In het hotel genoot de club van een werkelijk uitstekend buffet. Met een bolle buik werd nog even nagekletst, maar om 11.30 uur had ieder de ‘knollen op’ en ging naar bed.

Zondag 17 juli:

Weer om 8.30 uur ontbijten. Nadat iedereen had uitgecheckt begon om 10.30 uur de rit naar huis. De eerste stop was bij het smalspoormuseum in Erica. Hier stapten we in de trein en maakten (onder luid gezang) een ritje over het smalspoor. Onze begeleider, een zeer enthousiaste jongeling, vertelde op zijn eigen manier over het verwerken van de turf en de machines die daarbij gebruikt werden. Het werd erg gezellig, totdat de gids een telefoontje kreeg dat hij moest opschieten omdat de volgende trein al stond te wachten. Spontaan werd met ‘de pet rondgegaan’ en werd een heel bedrag opgehaald. Helaas moest hij dit bij het eindstation direct weer afgeven voor de pot van de vrijwilligers. De MG’s werden weer gestart en de rit werd via prachtige weggetjes vervolgd naar Wilsum. Hier stond een grote pan met gyros, champignons, brood en veel salades op ons te wachten. Het kon niet op. Na deze tussenstop, ging de reis verder naar De Pot in Markelo.

Het was een zeer geslaagd weekend! Prachtig landschap, mooie ritten en bezienswaardigheden en een heel prettig gezelschap. Maar het mooiste van alles was, dat Wim Laverman zondag ontslagen was uit het ziekenhuis en weer gewoon thuis op de bank bij Loes kon zitten.
Volgend jaar wordt de weekendrit uitgezet door Wim en Loes Laverman en Jan en Jenny Sanderman. Benieuwd waar we dan heengaan, maar dat het weer leuk gaat worden is zeker!

Hendrik Jan en Petrie.


Avond rit Regio Oost 18 juni 2016

Romantisch rijden bij de ondergaande zon. Het leek zo mooi. Helaas... deze avond was het erg bewolkt.


Een aantal jaar geleden heeft de Regio voor het laatst een nachtrit georganiseerd. In het donker rijden met een klein lampje om de route te kunnen lezen, was niet meer in trek bij de leden. De opkomst werd steeds minder en de nachtrit werd geschrapt.
Dit jaar wilde het bestuur een meer gevarieerd programma. Daardoor is de avondrit in het leven geroepen. In juni rijden bij een ondergaande zon op idyllische (zand)wegen. Hoe mooi kan het zijn?!
Helaas, het weer werkte niet mee zaterdag 18 juni 2016. Om 18.30 uur verzamelden zich 12 equipes bij de start: Hotel De Zwaan in Delden. De sfeer zat er echter meteen al weer in. Onder het genot van een kop koffie werd er nadere uitleg gegeven over de route, die dit keer volgens het principe ‘bolletje-pijltje’ werd gereden.
Rond 19.30 uur vertrokken de deelnemers met (bijna allemaal) dichte kap. Maar ook de paar optimisten moesten na een kwartiertje rijden toch echt de kap er op doen. Door het donkere weer de invallende schemering en de prachtige route, was het werkelijk een sprookjesachtige rit.
Een kleine twee uur later arriveerden de deelnemers bij het eindpunt: het vakantiepark ‘Mölke’ in Zuna (vlak boven Rijssen). Hier werd onder het genot van een drankje en een hapje (bitterballen) nog even nagenoten van de bijzondere rit.
Natuurlijk werden de uitzetters: Jan Sanderman en Hendrik Jan te Winkel, op de gebruikelijke manier (met een flesje MG-wijn) door de voorzitter bedankt voor hun inzet.

Hendrik Jan te Winkel.


Goede Doelenrit Regio Oost

Maandag 16 juni 2016 reden leden van Regio Oost met cliënten van de Stichting Avelijn in Enschede.

Dit jaar is voor de derde keer een goede doelenrit georganiseerd door de MGCarClub regio Oost. Met een goede doelen rit rijden wij met mensen met een meer of mindere verstandelijke beperking in onze oldtimers.

Deze keer was dit voor de cliënten van de stichting Aveleijn in Enschede.

De cliënten en medewerkers van Aveleijn serveren de bezoekers van Restaurant Wattez, in het restaurant of op het terras, een kopje koffie, thee of een glas fris met heerlijk eigengemaakt gebak en verse broodjes.

Deze keer hebben wij niet alleen met MG’s gereden maar ook met een aantal oldtimers van andere merken. Dit leverde een prachtige verzameling deelnemende oldtimers op zoals MG’s, een Volvo, een Citroen vrachtwagen, een Citroen GS en een T Ford. We hebben de rit gereden met 19 cliënten en 2 vrijwilligers.

De rit ging van de Roessinghsbleekweg via het Twente kanaal, Hengelo/UT, Enschede Noord, Lonneker, Oldenzaal, vliegveld en retour.

Dit was de eerste keer dat een rit met oldtimers werd georganiseerd voor deze groep mensen. Het is prachtig om te zien hoe enthousiast deze mensen zijn, al voor, en ook tijdens de rit. Aan het eind van de rit hebben de cliënten van Aveleijn een lied voor ons gezongen staande vóór en op de Citroen vrachtwagen.

Wij kijken met een tevreden gevoel terug op dit evenement.

Ria Marinus.


Pinksterrit Regio Oost 16 mei 2016

Veel deelnemers (33 equipes) en positieve reacties bij de 'klavertje vier' rit van Regio Oost

The day after...

De dag na de sensationele overwinning van Max Verstappen in Barcelona mochten wij het proberen in Haaksbergen. Een klavertje 4 rit. Dat wil zeggen een rit met 4 verschillende ritsystemen waarbij na elk verreden deel een volgende route gereed lag bij de startlocatie. Een routebeschrijving met straatnamen, een bol-pijl, een kaartlees en een route met foto aanwijzingen. Helemaal niet moeilijk en er stonden instructeurs gereed om eventueel uitleg te geven. Wat een leuke, gevarieerde Pinksterrit en voor herhaling vatbaar.

Henk Mooi en Hendrik Jan te Winkel hebben veel moeite gedaan om de 4 verschillende routes in kaart te brengen. Centraal verzamelpunt bij elk onderdeel was Café Restaurant Evers te Haaksbergen. Heel handig en zakelijk ook interessant voor de horeca uitbaters, men had zich immers keurig voorbereid voor de snelle lunch en drankjes tussendoor. Werkelijk alles was perfect georganiseerd en de routes waren schitterend, zelfs het weer.

De schrijver van dit stukje was eenzaam en alleen gekomen. Op zoek naar een co-driver ter plaatse kwam hij uit bij Petrie te Winkel. Eega Hendrik Jan deed de organisatie en kon dus niet meedoen. Een uitgelezen gelegenheid om charmante Petrie wat beter te leren kennen. Petrie heeft zwaar getwijfeld want zo'n kans wilde ook zij niet zomaar voorbij laten gaan. Maar helaas, zij kon haar man niet alleen laten met de sores. Simon van Randeraat werd het uiteindelijk. Ook prima, maar Petrie was toch net even iets anders geweest.

De parkeerplaats stond vol met MG-tjes uit diverse regio's, een Big Healey en als klap op de vuurpijl een ketting aangedreven Frazer Nash uit 1932. Da's een keer wat anders dan die eeuwige MG's. Als je het genoegen hebt gehad er een tijdje achter te mogen rijden ervaar je de primitieve mechanische geuren en klanken volop. Wat een beest, opwindend!

Beste organisatie. Dit was een SUPER dag. En meervoudige ritsystemen mogen wat mij betreft wel vaker georganiseerd worden. Een beetje meer avontuur in de ritjes zijn best wenselijk. Bedankt.

Sipke Steggink


Landelijke Rit Regio Oost 'Veendorpenroute' 10 april 2016.

Grote opkomst bij deze prachtige grensoverschrijdende rit. Dank aan de uitzetters Frans en Sjoeke Poelsma.

Een mooie route door de grensstreek van Twente en Duitsland.

De weersvooruitzichten voor deze zondag waren niet goed. ’s Morgens bij het opstaan zag het er grijs uit, maar in de loop van de ochtend klaarde het gelukkig op. Vanaf 12 uur was het verzamelen bij Recreatiepark ’n Kaps in Tubbergen. Inmiddels was het zo lekker weer geworden, dat we op het terras in de zon van een kop koffie of thee konden genieten. Dit was een goede start van de “Veendorpenroute”.

Rond 13:00 uur nam onze regio coördinator Hendrik Jan het woord om iedereen, ongeveer 40 equipes, te verwelkomen. Er waren niet alleen mensen uit regio Oost, maar ook uit andere regio’s zoals Oost Brabant, IJssel-Vecht en … De rituitzetters waren Sjoeke en Frans Poelsma. Na enige toelichting van Frans kon de rit starten.

Wat kun je van een Veendorpenroute verwachten? Een aantal dorpen met een veen verleden? We kwamen wel door een aantal veendorpen, zoals Tubbergen, Geesteren, Langeveen, Manderveen etc. Maar vooral was het de mooie natuur die de aandacht trok. De natuur ontwaakt uit de winterslaap: lammetjes, mooie bloeiende planten zoals de krentenboom en magnolia.

Het eerste deel van de route, ongeveer 30 kilometer, was in Nederland. Om in Duitsland te komen, moesten we door een wegversmalling rijden, die zelfs voor een MG erg smal was! Ook in Duitsland reden we door een aantal plaatsen, zoals Wilsum en Itterbeck. Waarschijnlijk hebben deze ook een veen verleden, want er waren opmerkelijk veel sloten en kleine kanalen.

Na door een prachtig glooiend landschap te hebben gereden, waren de meesten toe aan een stop. Het was dan ook aangenaam vertoeven, in het zonnetje, op het terras van Café am Mühlenteich. We hebben gezellig bij elkaar gezeten en genoten van de mooie omgeving, waaronder ook een watermolen.

Weg rijden na een stop vergt altijd extra aandacht om de route weer op te pakken. Ondergetekenden hadden daar wat moeite mee. Toen we de juiste route weer te pakken hadden, reden we verder door het mooie licht heuvelachtige landschap in Duitsland over mooie smalle weggetjes.

Na ongeveer 70 kilometer reden we Nederland weer binnen in de buurt van Oud Ootmarsum. Om ongeveer 16:30 kwamen we aan op de startlocatie na een rit van ongeveer 85 kilometer. De groep was zo groot, dat jammer genoeg de groep opgesplitst werd in een deel voor het restaurant en een deel achter het restaurant.

Nadat Hendrik Jan de organisatoren Sjoeke en Frans hadden bedankt voor de organisatie van de prachtige rit, en de waardering uitte door het overhandigen van een de bekende fles wijn, maakten velen gebruik van de aanbieding een lekkere maaltijd voor 11 euro.



Het was een heerlijke dag met een goed georganiseerde mooie rit. Wij hebben genoten.

Loes en Wim Laverman


Paasrit MG Oost

Een onstuimige, maar zeer gezellige rit, met een culinaire tussenstop bij onze nieuwe clublocatie 'Herberg De Pot' in Markelo.

Regio Oost MG rit 2e paasdag 2016.

Een vroege Pasen was het dit jaar en dan is het ook te verwachten dat het weer niet echt meewerkt. Daar leken de voorspelingen ook van uit te gaan! Die voorspelden veel regen en wind. Dus toen het moment gekomen was dat wij van huis moesten vertrekken, eerst nog even de buienradar bekeken, gaan we wel? en als we gaan, dan met de MG ? of gaan we met de gewone auto ?
 
Bij de buienradar bleek dat het tussen de buien droog zou zijn met misschien zelfs een klein zonnetje, dus gáán deden we zeker. Tsja en de MG ? de zaterdag daarvoor had ik hem nog even gewassen en vol getankt. Hij stond daar te glimmen in de garage en keek me zo sneu aan, dat ik het niet over mijn hart kon krijgen om hem daar vandaag te laten staan !!

Om 10 uur ‘s morgens al vroeg op weggegaan naar ’t Witte Hoes in Rijssen, de eerste uitdaging van de komende dag, namen we moeiteloos. (Het rijden door Rijssen op de 2epaasdag als de kerk uitgaat). Aangekomen in het Witte Hoes, waren er al meer mensen binnen als er buiten MG’s stonden, gedeeld door twee. Een aantal dacht het weer wordt te slecht en namen de gewone auto, er waren er ook bij die de pech hadden omdat hun MG niet wilde starten. Eén MG echter haalde het Witte Hoes al niet eens en stond vlakbij met pech. Maar totaal waren er meer dan 30 mensen, niet slecht voor de eerste rit van 2016.

Na eerst gezellig koffie gedronken te hebben en weer bijgepraat te zijn, werden de meegebrachte etenswaren voor onze paas brunch verzameld en gingen we rond 11.30 uur van start, op weg naar onze clublocatie .

Het eerste doel van de rit was, om bij de onfortuinlijke MG rijder met pech, met zijn allen langs te gaan en hem adviezen te geven hoe hij zijn brik weer aan de praat kon krijgen. Helaas voor ons (en gelukkig voor hem) was er al een monteur van de ANWB wegenwacht langs geweest die een vervangend onderdeel bij zich had. Wonderlijk voor een MG van wel meer dan 60 jaar oud !! Hulde voor de wegenwacht !!

Daarna gingen we echt van start met het eerste deel van de rit en er verscheen zowaar een waterig zonnetje.  De wegen waren weer zoals vanouds ware “ MG weggetjes”, door ons mooie Twentse landschap. Doordat er nog weinig blad aan de bomen en struiken aanwezig was, konden we genieten van mooie doorkijkjes en zelfs af en toe een vergezicht.

En het weer was niet zoals voorspeld op de buienradar, het was niet tussen de buien droog, maar nat tussen het droog! Dus regelmatig konden de wissertjes aan en gelukkig maar want er zaten nieuwe op, gekocht bij Hans en ze deden het super!! Ondanks dat alles, een schitterende rit.

Na zo’n anderhalf uur arriveerden we bij onze clublocatie Herberg de Pot in Markelo. Geweldig wat een mooi gebouw en de warme ontvangst die ons ten deel viel. We mogen ons gelukkig prijzen dat we vanuit hier onze activiteiten kunnen uitvoeren.

De brunch was weer van hoge klasse, nee gelukkig niet allemaal krentenbrood, maar heel veel bijzondere hapjes en combinaties. Geen restaurant kan hier tegen op, hulde voor de (meestal) dames die de lekkere dingen hebben klaar gemaakt maar ook zeer zeker hulde voor degenen die de tafels verzorgd hadden.

Rond 15.00 uur maakten we de start voor het tweede deel van de rit en werkelijk waar, de zon scheen! In alle eerlijkheid moet ik ook zeggen dat ik niet één MG open heb zien rijden, dus de echte bikkels waren er niet bij, maar zaten misschien thuis wel lekker bij de kachel.

Na een weer schitterende rit arriveerden we ruim een uur later op onze eindbestemming ’t Hoogspel in Ambt Delden, alwaar we volgens het programma op het terras nog zouden kunnen nagenieten van de hele dag. Dat terras … dat is er echt niet van gekomen !

De terugweg naar huis, was voor ons lekker kort. Maar het beetje mooie weer van deze dag was nu toch echt op. Onderweg werden we getrakteerd op regen, hagel en zelfs onweer!

Toch was het een heel geslaagde 2e Paasdag, met grote dank aan de uitzetters en andere organisatoren!! Wat mij betreft volgend jaar weer !!

                               Co Hageman


 

Copyright 2026 MG Car Club Holland | Privacyverklaring | Realisatie BenedenBoven | Photos courtesy of Petrolicious.com