Voor het jaarlijkse hotelweekend hebben wij flink gepuzzeld en overleg gevoerd over de beste datum en locatie. Uiteindelijk hebben we besloten om dit jaar richting Noord-Holland te gaan en het eerdere plan voor Duitsland even te parkeren. Na twee jaar Duitsland leek het ons leuk om weer eens een heel andere omgeving te verkennen.
We hebben een betaalbaar en gezellig hotel gevonden in Avenhorn: “Hotel Villa Groet”
Het hotel is eenvoudig en kleinschalig, maar beschikt over een sfeervol restaurant waar we gezamenlijk kunnen ontbijten, borrelen en dineren. Uiteraard zullen er weer mooie routes worden uitgezet door het Noord-Hollandse landschap.
Op deze website vind je een overzichtelijke agenda met alle evenementen van de MG Car Club Holland. Wil jij deze evenementen automatisch in de Outlook, Apple of Google agenda krijgen? Abonneer je dan direct.
Bekijk uitleg