MG vrienden,
Zoals elk jaar proberen wij in de maanden februari/maart een bedrijf of museum te bezoeken.
Dit jaar kunnen wij een bezoek brengen aan Autorestauratie Dijkhof in Achterveld (nabij Utrecht) en wel op zaterdag 14 maart a.s.
Autorestauratie Dijkhof restaureert klassieke auto’s om ze weer in de originele specificaties te krijgen (zie www. Autorestauratiedijkhof.nl
De rondleiding door een techneut begint om 10.00 met koffie en eindigt om circa 12.30.
Daarna is er de mogelijkheid gezamenijk te gaan lunchen in een nabijgelegen restaurant in Achterveld.
Wij kunnen gaan carpoolen, maar ieder is ook vrij om op eigen gelegenheid naar toe te gaan. Je kunt je aanmelden op onze website. Bij het aanmelden geef je toestemming dat we een lijst met namen van de deelnemers delen met degenen die zich aangemeld hebben, zodat men kan kijken of er gecarpoold kan worden.Bert Sipkens
Op deze website vind je een overzichtelijke agenda met alle evenementen van de MG Car Club Holland. Wil jij deze evenementen automatisch in de Outlook, Apple of Google agenda krijgen? Abonneer je dan direct.
Bekijk uitleg